تحقیق بررسی تاثیر افسردگی در جوانان و مقایسه آنها در دختران و پسران

نمونه ی دیگری از مجموعه فایل ها با عنوان تحقیق بررسی تاثیر افسردگی در جوانان و مقایسه آنها در دختران و پسران آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
تحقیق بررسی تاثیر افسردگی در جوانان و مقایسه آنها در دختران و پسران|41004557|psv|تحقیق علوم اجتماعی,دانلود تحقیق,كار تحقیقی علوم اجتماعی,افسردگی,رابطه افسردگی دختران و پسران,افسردگی پسران,افسردگی در جوانان,تاثیر افسردگی در جوانان

فصل اول كلیات:
مقدمه :
جوانی زیباترین دوره زندگی افراد است. جوانان از ناهمواریهای دوره كودكی و نوجوانی و مسائل مختلف آن گذشته و مبدل به انسانهایی خوش اندام- نیرومند با ظاهری كاملاً آراسته و نظم یافته خود را در می یابند. اندیشه درباره آینده و فكر و شغل و پیشه آنها و انتخاب راهی كه مسیر زندگی آنها را معین خواهد كرد جای زیادی در زندگی جوانان را اشغال می كند. آنها در حالی كه جدا درباره آینده خود می اندیشند به كمك بزرگتر ها شروع به اصلاح خود نیز می كنند. در دوره جوانی در رشد روحی و روانی دختران و پسران جوان تغییراتی حاصل می شود و اصولاً در این دوره جریان تفكر تغییر كرده و بیشتر حالت انتقاد به خود می گیرد. جوانان به اندازه كافی از اندوخته اطلاعاتی خویش استفاده می كنند خصوصاً‌از اطلاعات تعمیمی و تجزیه و تحلیل شده نهایت استفاده را می‌برند.
در آغاز سالهای جوانی همراه با پیشرفت جسم- روح و روان جوانان نیز پیشرفت می كند و سبب تقویت منابع معنوی و شخصیتی آنها می گردد . در این سنین جوانان شروع به بررسی شایستگی ها و رفع نقایص خود اقدام می كنند و خصوصیات درونی و بیرونی خود را مورد تجزیه و تحلیل منطقی قرار می دهند. علاقه به زیبایی شناسی و اخلاق كه در جریان تماس با طبیعت و هنر و مردم بروز می كند دارای اهمیت خاصی است. جوانان به سوی ادبیات و شعر و تئاتر كشیده می‌شوند و بسیاری از آنها به داستان گویی و داستان نویسی و كارهای هنری گرایش پیدا می كنند. در آغاز جوانی اراده قوی تر می گردد و ویژگی های درونی یعنی پایداری- تصمیم گیری و شجاعت و انتقاد گیری و از خود و ابتكار رشد كرده و توسعه می یابد. وجود تمام این ویژگی هایی كه برای جوانان دردوره جوانی بر شمردیم فقط جوانانی از این خصوصیات بهره مند می گردند كه تحت تعلیم و ترتیب صحیح و علمی قرار گرفته باشند . در این راستا نقش جامعه- مدرسه و خانواده و مربیان از اهمیت ویژه ایی برخوردار است. اگر غیر از این باشد به پسران و دختران جوانی بر می‌خوریم كه مایوس – گرفته و غمگین و خیالباف و... هستند و علل آن در نتیجه ناروایی محیط زندگی خانوادگی و یا روابط سرد بین والدین و غیره می باشد كه منجر به افسردگی آنها می گردد. خصوصیات روانی كه مشخص كننده دوره جوانی هستند می توان از تمركز اساسی و آگاهانه كه به جوانان در ارتباط با جامعه وحدت می بخشد و قبول هدایت خاص جوانان است نام برد.


فهرست مطالب :
عنوان
تشكر و قدردانی
پیش گفتار
فصل اول كلیات
مقدمه
موضوع تحقیق
بیان مسئله
اهمیت تحقیق
ضرورت تحقیق
فایده تحقیق
هدف یا اهداف تحقیق
سوالات تحقیق
فرضیه های تحقیق
پیش فرضهای تحقیق
پیش بینی محدودیتهای تحقیق
خلاصه فصل

كتابنامه :
1- مقدمه
2- بیان مسئله
3- اهمیت و ضرورت و فایده
4- اهداف تحقیق
5- سوال پژوهشی
6- فرضیه پژوهش
7- پیش فرضها
8- متغیرها
9- پیش بینی محدودیتها
10- خلاصه فصل


مطالب دیگر:
🔍دانلود 12 جزوه آموزش هیپنوتیزم و مانیه تیزم، فریدون فریور🔍کارت ویزیت مربوط به آموزشگاه آرایش زنانه🔍طرح لایه باز کارت ویزیت مصالح فروشی، پیمانکاری🔍پاورپوینت اصول مهندسی راه آهن Fundamentals of Railway Engineering بخش دوم🔍پاورپوینت مطالعه و شناخت بازار تاریخی، حصار و قلعه خرم آباد🔍طرح برچسب چهل گیاه لایه باز🔍طرح لایه باز برچسب چای ایرانی🔍طرح لایه باز برچسب چای ایرانی psd🔍پاورپوینت سرمایه گذاری وجوه مازاد (همراه با مثالهای تشریحی)🔍طرح لایه باز اعلامیه و آگهی ترحیم پدر با پس زمینه ضریح و ابر🔍طرح لایه باز برچسب چای ایرانی قالب دار🔍طرح لایه باز برچسب چای ایرانی (لیبل فروش چای)🔍طرح لایه باز برچسب چای ایرانی اندازه 9.8*5.6 سانتی متر🔍پاورپوینت درباره معرفی استان لرستان🔍پاورپوینت ساندویچ پانل Sandwich panel در 42 اسلاید کاملا قابل ویرایش به همراه شکل و تصاویر و جداول مربوطه‬‎🔍طرح لایه باز برچسب چای ایرانی (برچسب فروش چای)🔍دانلود مقاله بسیار مفید در کاربرد انرژی های نوین و تجدید پذیر🔍طرح تفصیلی شهر علی آباد کتول به همراه نقشه اتوکدی🔍دانلود فایل وورد نقش خلاقیت در شکوفایی سازمان🔍دانلود مقاله با فرمت word مهندسی ارزش🔍پاورپوینت بازاریابی و مشتری مداری🔍پاورپوینت تکریم ارباب رجوع و جلب رضایت مراجعین🔍پاورپوینت فصل چهارم کتاب مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته راعی و پویان فر با موضوع بهینه سازی پرتفوی؛ مدل ماركویتز🔍پاورپوینت مشتری مداری و بررسی الگوی جلب رضایت مشتریان🔍لیبل مخصوص چای (لیبل آماده به چاپ چای)